Miejska Biblioteka Publiczna w Chorzowie

2019-12-16

FILIA NR 18, ul. Gwarecka 2

"Świąteczny dar - magia i czar"

Spektakl mikołajkowy Teatru Edukacji i Profilaktyki "Maska" dla zorganizowanej grupy przedszkolaków.

2019-12-16

FILIA NR 2, ul.Ryszki 11

"Świąteczny dar - magia i czar"

2019-12-20

PIERWSZE CZYTANKI DLA…” PRZEDSZKOLAKA

W sieci placówek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chorzowie ruszył projekt "Mała książka – Wielki człowiek". Organizatorem przedsięwzięcia jest Instytut Książki a partnerem Biblioteka . Projekt skierowany jest do wszystkich dzieci z roczników 2013–2016 dla których przygotowane są w prezencie Wyprawki czytelnicze . Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowa www.wielki-czlowiek.pl, oraz na facebooku Biblioteki Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3 do 6 lat wraz z rodzicami, opiekunami prawnymi do bibliotek aby rozpocząć swoją przygodę z książkami i ich bohaterami.

2019-12-31

FILIA NR 1, ul. Główna 21

Zamknięcie Filii nr 1

Uprzejmie informujemy Czytelników, że Filia nr 1 do czasu zmiany lokalizacji jest nieczynna. W okresie zamknięcia Czytelnicy Filii mogą korzystać z usług pozostałych placówek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chorzowie.

Czytelników którzy są w posiadaniu księgozbioru wypożyczonego w Filii nr 1 (Maciejkowice), prosimy o oddanie książek w Filii nr 3 w Chorzowie Starym przy ul. Kasprowicza 2.

zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.