Miejska Biblioteka Publiczna w Chorzowie

Miejska Biblioteka Publiczna w Chorzowie

Ogłoszenia, komunikaty

Uwaga: Informujemy, że w celu zwiększenia bezpieczeństwa osób przebywających na terenie budynków oraz ochrony mienia, obiekty przy ul. Sobieskiego 8 oraz przy ul. Kilińskiego 2 objęte są monitoringiem wizyjnym. Dane z monitoringu wizyjnego podlegają rygorom wynikającym z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (UE) nr 2016/679 z dn.27.04.2016r.


2020-07-30
Od 06.04.2020 R.

CENTRALNA WYPOŻYCZALNIA, ul. J.Sobieskiego 8

Dostęp do ebooków w serwisie LEGIMI

Szanowni Czytelnicy!

Bardzo miło nam poinformować, że od 6 kwietnia 2020 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisie Legimi, w ramach Konsorcjum Bibliotek Publicznych Województwa Śląskiego.

 

Aby otrzymać dostęp do Legimi wykonaj następujące kroki:

- pobierz kod w swojej bibliotece (musisz być zarejestrowanym czytelnikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chorzowie). W czasie zamknięcia bibliotek z powodu stanu epidemii, wyślij swoje dane mailem: imię i nazwisko oraz ostatnie 6 cyfr kodu z aktualnej Karty Czytelnika na adres ebook@biblioteka.chorzow.pl. Drogą zwrotną zostanie odesłany kod dostępu, najpóźniej następnego dnia roboczego

- wejdź na stronę www.legimi.pl/slaskie/

- wprowadź otrzymany kod

- załóż konto lub zaloguj się, jeśli już je posiadasz

- czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w swojej bibliotece następny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów.

Projekt jest bezpłatny - finansowany w ramach budżetu obywatelskiego. Miasta Chorzów

 

 


2020-07-31
Od dnia 12 marca br.

Zamknięcie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chorzowie

Na podstawie decyzji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego informujemy, że wszystkie agendy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chorzowie będą zamknięte dla czytelników od dnia 12 marca 2020 roku do odwołania.

Działania te mają na celu ograniczenie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2.

W tym czasie zamówienia i rezerwacje składane przez katalog on-line nie będą realizowane.

Nie będą przyjmowane również zwoty książek.

Uprzejmie informujemy naszych czytelników, że w czasie zamknięcia wszystkich agend Miejskiej Biblioteki Publicznej w związku z decyzją MKIDN o ograniczeniu rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 tj. od 12 marca do odwołania NIE będą naliczane kary regulaminowe tytułem nieterminowego zwrotu książek.

Prosimy również o ignorowanie komunikatów naszego systemu bibliotecznego, wysyłanych drogą mailową, przypominających o upływającym terminie zwrotu książek. Komunikat jest wysyłany z systemu automatycznie.

Telefon kontaktowy 517248805

 

 


Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE